Modne inspiracje na jesień 2013

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim ogromne pole do działania dla ludzi bawiących się modą. Odnajdziemy pośród nich kolejny powrót do najmodniejszych w latach siedemdziesiątych dodatków. buty na koturnie w stylu współczesnym, oraz plastikowe dodatki, będą smaczkami sezonu. Nie braknie też pośród tkanin motywów zwierzęcych, które pięknie będą się komponować z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.
biżuteria
Jeśli pytamy o kolory, to moda jesień 2013 zainspiruje nas ponownie do zestawiania kontrastujących połączeń. Wśród nich będzie królować czerń i czerwień w wydaniu glamour. Obowiązkowe w poprzednich zimowych kolekcjach purpury i granaty, także nie będą źle widziane. Mówiąc natomiast o fakturze, zapomnijmy o kwiatach na rzecz materiałów bez nadruku. Wśród wzorów dozwolonych w tym sezonie, oprócz zwierzęcych, również pojawią się motywy czerpane z geometrii. W dużo grzeczniejszej niż na wybiegach wersji, będą trafiać do sieciowych sklepów zarówno na ubraniach eleganckich, jak też mało formalnych. Po raz kolejny pojawi się wśród nich też pepitka.

W wolnej chwili

Ogromny wybór czapek na zimę

czapki zimowe
Pragnąc znaleźć perfekcyjne w swym mniemaniu dodatki na zimę, wskazane jest sprawdzić nową ofertę producenta. Eleganckie czapki zimowe w najlepszym wydaniu to zdecydowanie wydatek, który się opłaci. Znakomite akcesoria dostosowane wprost idealnie do zimowej odzieży to niebanalne zestawienia. Mnogość dostępnych kolorów i deseniów pozwala na bezproblemowe wyszukanie kompletu, który będzie się sprawdzał przez dalsze sezony. Tym sposobem zima upłynie nader inspirująco.


W sprawie modnego obuwia, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie dominować, koniecznie jednak w wydaniu szykownym. Nadal pozostają z nami zaczerpnięte z wiosny metaliczne, oraz lakierkowe akcenty. Ponadto powrócą sznurowania - od których mogliśmy się odzwyczaić przez ostatnie kilka lat.

trendy jesień 2013 to też niezbędne dodatki perfekcyjnie dobierane do stroju. Warto postawić na kontrast, ponieważ muszą być widoczne. Wielkie bransoletki wykonane z plastiku, apaszki z motywami zwierzęcymi, srebrne, długie kolie – dowolność w tej kwestii jest wielka, ale każdy stylista podpowie, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród torebek proponowanych na sezon jesienny 2013, opcjonalne będą malutkie torebki na łańcuszku i ogromne torby, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wydaniu.

Moda jesień 2013 jest kultem kobiecości. Koniecznie będziemy starać się eksponować figurę i w zapomnienie odejdą za luźne kroje płaszczy, marynarek i swetrów. Najbardziej pożądany look tego sezonu, będzie posiadał w sobie coś drapieżnego. Gładkie wąskie spodnie z imitacji skóry będą niemal obowiązkowe, a zestawione z przyjemnym w dotyku, przylegającym do ciała kardiganem, stworzą stylizację na każdą okazję.
Treści źródłowe: htttp://kraina-stylu.pl/
13/02/04, 11:12