Jakie nowości zaskoczą nas w tym sezonie

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim duże pole do kreatywności dla ludzi flirtujących z modą. Odnajdziemy wśród nich ponownie powrót do modnych kiedyś akcesoriów. buty na koturnie w wydaniu współczesnym, oraz dodatki z plastiku, będą smaczkami sezonu. Nie zabraknie też wśród tkanin motywów zwierzęcych, które bezbłędnie będą się komponować z jednobarwną fakturą pozostałej części zestawienia.


biżuteria
Jeżeli chodzi o kolory, to moda męska 2013 zachęci nas po raz kolejny do tworzenia kontrastujących połączeń. Wśród nich będzie panować czerń i czerwień w wersji glamour. Obowiązkowe w ubiegłych latach purpury i granat, także nie będą źle odbierane.
Wspominając dla odmiany o fakturach, zapomnijmy o kwiatkach na rzecz materiałów bez nadruku. Wśród wzorów dozwolonych w tym sezonie, oprócz zwierzęcych, także powrócą motywy czerpane z geometrii. W dużo grzeczniejszej niż na wybiegach odmianie, będą trafiać do sieciowych sklepów zarówno na ubiorach eleganckich, jak też mało formalnych. Znów pokaże się wśród nich także pepitka.

W sprawie modnego obuwia, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie przeważać, koniecznie jednak w wydaniu szykownym. Nadal zostają z nami znane z wiosny błyszczące metalem, oraz lakierkowe akcenty. Co więcej pojawią się sznurowania - za którymi mogłyśmy tęsknić przez ostatnie parę lat.

trendy jesień 2013 to także niezbędne dodatki perfekcyjnie dopasowane do ubioru. Warto postawić na kontrast, ponieważ muszą być zauważalne. Wielkie bransolety wykonane z metalu, szaliki w panterkę, złote, ciężkie wisiorki – dowolność w tej kwestii jest wielka, ale każdy stylista podkreśli, że w zgodnym z trendami zestawieniu bez nich ani rusz. Wśród torebek proponowanych na sezon jesienny tego roku, opcjonalne będą malutkie kopertówki i ogromne worki, najlepiej w olśniewającym, lakierowanym wariancie.

Moda jesień 2013 jest ubóstwieniem kobiecości. Koniecznie będziemy uwidoczniać sylwetkę i w niepamięć odejdą za luźne kroje płaszczy, marynarek i tunik. Najbardziej pożądany look tego sezonu, będzie miał w sobie pazur. Gładkie wąskie spodnie ze skóry ekologicznej będą praktycznie niezbędne, a w zestawieniu z przyjemnym w dotyku, przylegającym do ciała swetrem, utworzą stylizację sprawdzającą się przy każdej okazji.
13-02-04 11:12:23