Modne inspiracje na jesień 2013

Trendy jesień 2013 to przede wszystkim ogromne pole do działania dla ludzi bawiących się modą. Odnajdziemy pośród nich kolejny powrót do najmodniejszych w latach siedemdziesiątych dodatków. buty na koturnie w stylu współczesnym, oraz plastikowe dodatki, będą smaczkami sezonu. Nie braknie też pośród tkanin motywów zwierzęcych, które pięknie będą się komponować z gładką fakturą pozostałej części stylizacji.
biżuteria
Jeśli pytamy o kolory, to moda jesień 2013 zainspiruje nas ponownie do zestawiania kontrastujących połączeń. Wśród nich będzie królować czerń i czerwień w wydaniu glamour. Obowiązkowe w poprzednich zimowych kolekcjach purpury i granaty, także nie będą źle widziane. Mówiąc natomiast o fakturze, zapomnijmy o kwiatach na rzecz materiałów bez nadruku. Wśród wzorów dozwolonych w tym sezonie, oprócz zwierzęcych, również pojawią się motywy czerpane z geometrii. W dużo grzeczniejszej niż na wybiegach wersji, będą trafiać do sieciowych sklepów zarówno na ubraniach eleganckich, jak też mało formalnych. Po raz kolejny pojawi się wśród nich też pepitka.

W wolnej chwili

Szeroki wybór czapek na zimę

czapki zimowe
Pragnąc znaleźć doskonałe w swym mniemaniu dodatki na zimę, warto sprawdzić najnowszą ofertę producenta. Eleganckie czapki zimowe w znakomitym wydaniu to zdecydowanie wydatek, jaki się opłaci. Rewelacyjne akcesoria dopasowane wprost idealnie do zimowej odzieży to ciekawe zestawienia. Moc dostępnych kolorów oraz deseniów pozwala na bezproblemowe wyszukanie kompletu, jaki będzie się sprawdzał przez dalsze sezony. Tym sposobem zima upłynie nader inspirująco.


W sprawie modnego obuwia, buty na koturnie będą niezaprzeczalnie dominować, koniecznie jednak w wydaniu szykownym. Nadal pozostają z nami zaczerpnięte z wiosny metaliczne, oraz lakierkowe akcenty. Ponadto powrócą sznurowania - od których mogliśmy się odzwyczaić przez ostatnie kilka lat.

trendy jesień 2013 to też niezbędne dodatki perfekcyjnie dobierane do stroju. Warto postawić na kontrast, ponieważ muszą być widoczne. Wielkie bransoletki wykonane z plastiku, apaszki z motywami zwierzęcymi, srebrne, długie kolie – dowolność w tej kwestii jest wielka, ale każdy stylista podpowie, że w modnym zestawieniu bez nich ani rusz. Pośród torebek proponowanych na sezon jesienny 2013, opcjonalne będą malutkie torebki na łańcuszku i ogromne torby, chętnie w olśniewającym, lakierowanym wydaniu.

Moda jesień 2013 jest kultem kobiecości. Koniecznie będziemy starać się eksponować figurę i w zapomnienie odejdą za luźne kroje płaszczy, marynarek i swetrów. Najbardziej pożądany look tego sezonu, będzie posiadał w sobie coś drapieżnego. Gładkie wąskie spodnie z imitacji skóry będą niemal obowiązkowe, a zestawione z przyjemnym w dotyku, przylegającym do ciała kardiganem, stworzą stylizację na każdą okazję.
Treści źródłowe: htttp://kraina-stylu.pl/
13/02/04, 11:12